Strony internetowe


Decydując się na stronę internetową, za niewielkie pieniądze możesz korzystać ze wszystkich dobrodziejstw jakie daje internet. Zaistniejesz w sieci, a Twoją ofertę zobaczą setki potencjalnych klientów.

Oferujemy
Atrakcyjną i niepowtarzalną szatę graficzną. Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnej domeny, zarejestrujemy ją dla Ciebie i umieścimy na niej Twoją nową stronę. Rejestracja domeny na pierwszy rok jest całkowicie darmowa. Decydując się na zakup strony intenetowej w naszej firmie, pierwszy rok usługi hostingowej jest bezpłatny. Parametry serwera zależą od wybranego pakietu strony. Wszystkie nasze strony oprogramowane są w sposób optymalny dla wyszukiwarek, dzięki czemu są bardzo dobrze indeksowane i oceniane przez wyszukiwarkę Google.

SYSTEMY CMS
Zdecydowana większość realizowanych przez nas projektów oparta jest o system zarządzania treścią. Ta aplikacja pozwala na intuicyjną i szybką aktualizację treści serwisu poprzez łatwy w obsłudze interfejs.

CMS (Content Management System)
czyli system zarządzania treścią jest dzisiaj nieodzownym rozwiązaniem w większości serwisów internetowych. Pozwala na szybką i łatwą ich aktualizację przez osoby nie posiadające specjalistycznej wiedzy technicznej. Tworzenie i formatowanie treści poszczególnych podstron odbywa się poprzez przyjazne interfejsy porównywalne do najpopularniejszych edytorów tekstowych. Możliwa jest także szybka rozbudowa struktury całego serwisu.

Funkcjonalność
Tworząc nowe serwisy wykorzystujemy najnowsze technologie pozwalające na szybkie działanie zawartych modułów, zgodnie z ich przeznaczeniem. Kierujemy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego powierzanego nam zadania. Staramy się aby realizowane przez nas projekty wyróżniały się nie tylko oryginalnym stylem, ale również wysoką funkcjonalnością. Dzięki systemowi zarządzania treścią (CMS) możliwa jest szybka i łatwa modyfikacja treści zawartych w serwisie. Ponadto system CMS pozwala na dodawanie kolejnych podstron serwisu bez ponoszenia przez właściciela jakichkolwiek kosztów. Zastosowanie odpowiednich standardów pozwala na uzyskanie lepszych wyników w wyszukiwarkach.

Intuicyjność
Aby móc obsługiwać nasz system CMS nie trzeba przechodzić długich szkoleń. Nawigacja została opracowana tak, by zarządzanie odbywało się intuicyjnie, a zaawansowany system podpowiedzi pomagał w sytuacji, kiedy jest to potrzebne.